Telecomanda EXCLUSIV VENGA LCD VG32DTV3
cu TVA
Cantitate
Descriere
AKAI
ADLER
ADLER LED32D2, 32"  DLED TV,
EDELSTEIN
EDELSTEIN 32EA300,
EXCLUSIV
EXCLUSIV 32DTV3, EX32DTV3,
ORION
ORION T19-DLED, T19DLED, 36W, PRC,
ORION T28-DLED, PRC,
RENDER ELISEO
RENDER ELISEO 15B,
RENDER ELISEO 19, ELISEO 19B,
RENDER ELISEO 32,
Q.MEDIA, QMEDIA, Q-MEDIA
Q.MEDIA QL-1516, 15" LCD TV,
Q.MEDIA QL-1916, 19" LCD TV, (60W), [Art. 19622],
Q.MEDIA QL-2016, 20" LCD TV,
VENGA
VENGA VG32DTV3, DLED, (55W), TV LED 32", HD,